Новини

Українські біженці можуть продовжити тимчасовий захист у Німеччині: подробиці

Українці в Німеччині: як продовжити тимчасовий захист біженцям.Тимчасовий захист у Німеччині для українських біженців чинний до 4 березня 2024 року. Однак країна дозволила його продовжити, для чого потрібно подати відповідну заяву, інформує Новини.LIVE.

Зазначається, що на продовження тимчасового захисту можуть розраховувати такі категорії:

громадяни України, які до 24 лютого 2022 року постійно проживали в Україні;люди без громадянства і громадяни з-поза меж України, які до 24 лютого 2022 року мали в Україні міжнародний захист або рівноправний національний захист;члени сімей зазначених категорій;люди без громадянства і громадян третіх країн, які можуть довести, що до 24 лютого 2022 року вони законно перебували в Україні на підставі виданої згідно з українським законодавством посвідки на проживання, і що вони не в змозі повернутися до країни або регіону свого походження безпечно й на тривалий період.Українці в Берліні можуть онлайн подавати заяву на продовження тимчасового захисту, якщо вони вже мають дозвіл на перебування згідно з пунктом 24 Закону про перебування іноземних громадян, або якщо Берлін є їхнім постійним місцем проживання в Німеччині, повідомляє Service-Portal Berlin. Тоді дозвіл на перебування буде продовжений, навіть якщо термін його дії закінчиться.

Після подання заяви українці отримають офіційне підтвердження у форматі PDF, яке забезпечить збереження їхнього права на перебування в Німеччині та на роботу, навіть якщо строк дії вже минув.

Ті, хто подали заяви вчасно, до 4 березня 2024 року отримають інформацію щодо того, які діяти далі — дозвіл або продовжать автоматично, або доведеться пройти співбесіду в Земельному відомстві з питань імміграції, куди треба з собою взяти такі документи:

запис електронною поштою, отриманий після подання онлайн-заявки;довідка про онлайн-заяву про продовження дозволу на проживання для тимчасового захисту;PDF-файл, який надійшов у відповідь після подання заяви на продовження тимчасового захисту;дозвіл на проживання відповідно;дійсний паспорт або паспорт на заміну;остання біометрична фотографія: 35 міліметрів x 45 міліметрів, фронтальний знімок із нейтральним виразом обличчя на світлому фоні.Після співбесіди термін видачі нового електронного дозволу на перебування становить 5-6 тижнів.

Ольга Степанова

Recent Posts

Всіх, хто має авто, чекають покарання: штраф засмутить кожного – сума велика

Українським водіям доведеться серйозно задуматися про чистоту номерних знаків. Згідно з правилами дорожнього руху, за…

5 хв. ago

Українці в Польщі: на яку роботу біженцям легше влаштуватись

У 2025 році українські біженці в Польщі зможуть найпростіше знайти роботу у декількох галузях. Це може стати…

6 хв. ago

Прокурори вимагають посадити “подругу” Путіна Ле Пен у в’язницю на п’ять років

Парижський суд може ухвалити рішення, яке суттєво вплине на французьку політику: прокуратура країни вимагає п’ятирічного…

16 хв. ago

Байден востаннє зустрінеться з Сі: про що говоритумуть

Президент США Джо Байден на зустрічі з лідером Китаю Сі Цзіньпінем у Перу планує обговорити в Україні. Темою обговорення…

19 хв. ago

“У парадному режимі залетіли до Куп’янська”. Росіяни двома колонами раптово увірвалися до міста

Російські частини раптово прорвалися до міста Куп'янська на сході Харківської області. Про це повідомляє український…

27 хв. ago

Путін хоче не перемовин, а капітуляції України, – ISW

Все частіше говорять про переговори між Україною та Росією, де наша держава була б у…

31 хв. ago