В Atlantic Council підтвердили, що експосла США Гербста могли отруїти у 2021 році

Колишній посол США в Україні та старший директор Євразійського центру при Атлантичній раді США Джон Гербст у квітні 2021 року мав симптоми, схожі на отруєння.Це підтвердили в Atlantic Council, пише НВ.

В Atlantic Council заявили, що у квітні 2021-го у Гербста з’явилися симптоми, «які могли бути пов’язані з отруєнням», зокрема підвищений рівень токсинів у крові. Він повністю одужав, а медики, які лікували дипломата, не змогли дійти остаточного висновку щодо отруєння.

Atlantic Council співпрацював із правоохоронними органами США, у Гербста взяли зразок крові, але не виявили в ній токсичних сполук.

Раніше російське Агентство із посиланням на джерела повідомило, що за останні два роки два журналісти, які пишуть про країну-агресора Росію, активіст і експосол США зіткнулися з симптомами, схожими на отруєння, або стеженням. Серед них голова фонду Свободная Россия Наталія Арно, яку, як стверджують її знайомі, могли отруїти навесні 2023 року, і «російська журналістка», ім’я якої Агентство не назвало.

Також, за даними Агентства, влітку 2022 невідомі проникли в кімнату журналіста-розслідувача Bellingcat Христо Грозєва в готелі в Чорногорії. Грозєв підтвердив, що тоді з його номера зник телефон, і відмовився від подальших коментарів.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии