Окупанти заздрять, що в українців є «Байрактари», — СБУ

У Службі Безпеці Ураїни повідомили, що окупанти з жахом очікують на нові поставки зброї ЗСУ.Окупанти заздрять, що в українців є «Байрактари» та з жахом очікують на нові поставки зброї ЗСУ.
Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які перехопила СБУ, інформує Експерт з посиланням на Службу Безпеку України.

«Нам бы беспилотники еб*чие, как у них «Байрактар». Была б тема вообще ох*енная. Птички полетали, координаты просветили, те как уе*али нас» – скаржиться своєму другові контрактник, який воює на Запоріжжі. Він сам насміхається з фрази «величі» росії, бо навіть прості квадрокоптери окупанти просять у спонсорів: «россия – дикая держава, бл*дь. Сами замутили ту спецоперацию… россия е*учая, фермера нам собирают деньги, чтобы купить квадрики».

Тож загарбники з жахом слідкують за новинами про нові поставки іноземної зброї на потреби ЗСУ: «Пацаны там в новостях читали: поляки Украине поставили то ли 2000, то ли 200 единиц танков. Ну, счас они будут снабжать. Это вообще будет, это жо*а…». Напевно, окупанти ще не читали новин про нові гармати і лендліз. Тож попереду у них багато відкриттів. Не тільки в новинах, але і на полі бою!

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии