Журнал Economist склав рейтинг друзів Путіна

Журнал The Economist опублікував індекс, який оцінює підтримку країнами президента Росії Володимира Путіна, що отримав влучну назву «Індекс друзів Путіна». При складанні рейтингу враховувалися військові, економічні, дипломатичні та енергетичні показники країн, інформує Експерт з посилання на журнал Econonist. 

Враховувалося також, чи голосували країни проти або утримувалися від голосування за ключові резолюції ООН, чи покладаються вони на російські енергоносії, чи мають угоди про військову співпрацю з Росією, чи перебувають російські війська на їхній території, чи здійснюють військові поставки в Росію або з Росії.

Видання розділило союзників Росії на три групи залежно від рівня їхньої підтримки:

«Коаліція невдах»: Чотири країни — Білорусь, Нікарагуа, Північна Корея і Сирія, які послідовно голосують за Росію на Генеральній Асамблеї ООН. Видання зазначає, що жодна з цих країн не є справжньою демократією.

«Товариство радянської пам’яті»: Тридцять переважно африканських країн, які, як правило, утримуються від голосування щодо України в ООН через спогади про радянське минуле Росії.

«Вісь опортуністів»: Китай, Туреччина та Індія, які розглядають західні санкції як можливість збільшити власну торгівлю з Росією на вигідних умовах.

З повним рейтингом можна ознайомитися на сайті журналу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии