Астронафти NASA під час космічних місій на Місяць будуть одягнені у нові скафандри

Нові скафандри забезпечать більшу гнучкість, захист від суворого середовища Місяця, а також будуть представлені в більш широкому діапазоні розмірів.Компанія Axiom Space, яка розробляє скафандри наступного покоління, повідомила, що планує випустити нові версії скафандрів для астронавтів NASA. Про це інформує Експерт із посиланням на Associated Press.

Згідно з повідомленням компанії, скафандри будуть білими. Саме тому вони зможуть відбивати тепло та захищати астронавтів NASA від високих температур. Костюми забезпечать більшу гнучкість, захист від суворого середовища Місяця, а також будуть представлені в більш широкому діапазоні розмірів.

Повідомляється, що для створення скафандра AxEMU компанія Axiom Space працювала з командою таких експертів, як David Clark Company, Sophic Synergistics, KBR, Arrow Science and Technology, Air-Lock, Paragon Space Development Corporation, A-P-T Research. 

NASA уклало з Axiom Space контракт на виготовлення скафандрів для висадки на Місяць на суму 228,5 млн дол. Космічне агентство планує висадити двох астронавтів на південний полюс Місяця не раніше 2025 року.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии