В Пекіні почали з’являтися смертельні випадки від COVID-19

В Пекіні після пом’якшення карантинних обмежень спостерігаються смертельні випадки, пов’язані з COVID-19, В Пекіні біля похоронного бюро можна побачити десятки людей на фоні того, як працівники бюро в захисних костюмах одну за одною витягують труни. Про це інформує Експерт із посиланням на Associated Press.

Коли співробітник із планшетом вигукнув ім’я померлого, родич підійшов до труни, щоб оглянути тіло. Одна людина в черзі повідомила Associated Press, що її близькі були інфіковані COVID-19.

В Пекіні почали з’являтися смертельні випадки, пов’язані з коронавірусом. Раніше протягом кількох тижнів у Китаї не повідомлялося про смерті від коронавірусу, хоча в країні спостерігається збільшення захворюваних на COVID-19. Через припинення звітування стало незрозуміло, наскільки швидко поширюється вірус. Публікації в соціальних мережах, закриття підприємств та інші неофіційні дані свідчать про величезну кількість заражень. Також невідомо, скільки людей помирає від вірусу.

За словами родички одного з померлих, її літній родич захворів на початку грудня, зроблений тест на COVID-19 дав позитивний результат, а помер він у відділенні невідкладної допомоги. Жінка сказала, що у відділенні невідкладної допомоги було багато людей з позитивним тестом на COVID-19, у той час як медсестер, щоб піклуватися про них, не вистачало. Приблизно за годину репортер AP бачив близько дюжини тіл, яких вивозили з похоронного бюро Dongjiao. Ще одна людина біля похоронного бюро розповіла, що її родичу важко було дихати перед смертю, а в свідоцтві про смерть причиною смерті була вказана «пневмонія», навіть після позитивного тесту на COVID-19. Опитані люди не хотіли казати своє ім’я, побоюючись покарання. Троє працівників магазинів у комплексі, де знаходиться похоронне бюро, сказали, що останніми днями у похоронне бюро почало приходити багато людей.

Експерти в галузі охорони здоров’я кажуть, що Китай зіткнеться з піком зараження протягом наступного місяця або двох і намагаються переконати людей похилого віку та інших груп ризику зробити щеплення.

Зміни відбулися після зростання розчарування політикою «нульового COVID-19», яку звинувачують у перешкоджанні розвитку економіки та створенні масового соціального стресу. Пом’якшення карантинних заходів почалося в листопаді та прискорилося після того, як у Пекіні та кількох інших містах відбулися протести проти обмежень.

Незрозуміло, що саме спонукало уряд змінити політику. Основними факторами експерти називають економічний тиск, громадське невдоволення та труднощі стримування надзвичайно заразного варіанту «Омікрон». «Китай не був повністю готовий до відкриття з точки зору громадської охорони здоров’я і це рішення було зумовлене головним чином економічними та соціальними факторами», — сказав експерт із охорони здоров’я Цзен Гуан.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии