Китай відправив до берегів Тайваню підводні човни із надзвуковими ракетами

Передові неатомні підводні човни типу 039C Yuan введені в експлуатацію в липні цього року і вже розгорнуті в районі Східного морського флоту КНР. Китайські ВМС патрулюють узбережжя Тайваню за допомогою нових субмарин із надзвуковими ракетами. Про це повідомляє Mirror, пише Експерт;

Передові неатомні підводні човни типу 039C Yuan введені в експлуатацію в липні цього року і вже розгорнуті в районі Східного морського флоту КНР.

Підводні човни серії 039A/AG/B/C — дизель-електричні субмарини, які стоять на озброєнні китайських ВМС. Це перший різновид китайських підводних човнів, оснащених незалежним двигуном. Швидкість ходу підводного човна — 20 вузлів, а робоча глибина — 300 метрів.

Розгортанню субмарин передували заяви тайванських політиків про перебільшення та «хитрощі» після того, як військовий підрозділ КНР, що відповідає за район, прилеглий до Тайваню, опублікував кадри стратегічного розташування архіпелагу Пенхуледао, де, ймовірно, розміщується велика авіабаза Тайваню. Зважаючи на все, відео знято літаком ВПС Китаю.

За словами заступника начальника штабу ВПС Тайваню з операцій Тун Пей-Луня, це частина інформаційної війни КНР, покликана зробити зовнішній ефект і показати, наскільки вони близькі до Пенху, що насправді не так.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии