Українцям дозволили отримувати послуги в сервісних центрах МВС із закордонним паспортом

Українці зможуть отримувати послуги від сервісного центру МВС із закордонним паспортом. Також для ідентифікації особи можна скористатися електронним аналогом документу у Дії.

Для цього було ухвалено постанову, яка змінює перелік документів для надання послуг у СЦ МВС.

Якщо раніше у списку був лише паспорт громадянина України, то з 11 травня перелік поповнився і закордонними паспортами – у паперовому та електронному вигляді.

У сервісному центрі нагадали, що документ потрібен для отримання всіх послуг, зокрема складання теорії та практики, отримання водійського посвідчення та перереєстрації транспорту.

Це не перша нова послуга для українців у травні 2023 року – з початку місяця водії можуть купувати авто з номерними знаками. Продавець зможе безкоштовно передати номер разом із транспортом, але є обмеження – вони стосуються іменних знаків. За унікальну комбінацію цифр і букв доведеться доплатити в СЦ МВС їхню повну вартість.

Для охочих перетнути кордон, з травня запрацював сервіс єЧерга. З його допомогою можна набагато швидше перетнути кордони – це робиться через сайт або мобільні додатки.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии