Українців попередили про новий вид шахрайства

Українців попередили про шахрайство з «грошовою допомогою від ООН».З’явилися шахраї, які крадуть дані банківських карток, прикриваючись наданням нібито грошової допомоги від ООН. Про це повідомляє урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, інформують Експерт з посиланням на UA.NEWS.

Так, у соціальній мережі Facebook виявлено шахрайську сторінку, що імітує ресурс телеканалу «ТСН». На сторінці пропонується взяти участь в опитуванні, перейшовши за посиланням, та отримати «грошову допомогу в рамках соціальної програми ООН». Надалі, користувачеві буде запропоновано надати персональні дані та здійснити додатковий платіж, в результаті чого дані платіжної картки буде скомпрометовано.

CERT-UA рекомендує ніколи не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах, а також налаштувати контроль руху коштів (підключити SMS-інформування, встановити ліміти на операції). «Якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському веб-сайті – НЕГАЙНО заблокувати платіжну картку за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку (телефон зазначено на звороті картки) або через Інтернет-банкінг», – заявили у відомстві.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии