Паливна криза: ще одна країна прийшла на допомогу Україні

Японія підтримає Україну в подоланні паливної кризи.Японія протягне руку допомоги Україні та допоможе в подоланні паливної кризи. Про це йдеться в повідомляє прес-служба Міністерства економіки України, інформують Експерт з посиланням на ТРАКТОРІСТ.UA.

Розв’язання ситуації на паливному ринку обговорили під час зустрічі перша віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко та міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Коічі Хагіуда. Зокрема, йшлося про поставки палива японськими трейдинговими компаніями.

Зазначається, що також Японія може сприяти вирішенню паливної кризи в Україні шляхом збільшення поставок електрокарів в Україну. У довгостроковій перспективі електричні автомобілі це спосіб подолати складнощі на паливному ринку, створенні агресором, модернізувати умови життя, особливо у великих містах України.

Міністр економіки Японії Коічі Хагіуда висловив свою підтримку цій ініціативі і заявив про намір заохотити японських виробників збільшити поставки в Україну. Пряма підтримка Японії і спільні ініціативи в рамках G7 є вкрай важливими для України. Ми детально проговорили фінансову і гуманітарну допомогу Японії Україні. Японія поділяє запит України на посилення санкційного тиску на росію.

Під час зустрічі детально було розглянуто й питання перспективи запровадження Японією повного ембарго на торгівлю з росією. Юлія Свириденко додала, що Японія, як і інші держави G7, працює над покращенням умов торгівлі з Україною.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии