Путін раптово скасував великий концерт у Лужниках до річниці анексії Криму

Планується проведення точкових флешмобів, лекцій, концертів та автопробігів в МосквіЗгідно зі заявою російських пропагандистів, організація «Мега Волонтер Москва», яка займалася збором глядачів на концерт, запланований на 22 лютого на стадіоні «Лужники»,  оприлюднили відміну великого концерту «Кримська весна», запланованого на 18 березня, пишt Експерт з посиланням на Економічні Новини.
За їх словами, зміни у форматі святкування Дня відновлення об’єднання Криму з Росією на рівні міста стали причиною скасування концерту. Наразі, планується проведення точкових флешмобів, лекцій, концертів та автопробігів в Москві, але більш детальну інформацію про них потрібно уточнювати. «Волонтерський канал» також повідомив, що великий концерт не відбудеться, і це варто враховувати, плануючи свій день.
Прокремлівське ЗМІ раніше повідомило, що великий концерт в «Лужниках» 18 березня буде скасовано, і замість нього планується провести інші заходи. Згідно з пропагандистами, вони мають намір організувати різноманітні заходи, але детальну інформацію щодо їх місця та часу проведення ще потрібно уточнити.
Важливо зазначити, що на мітингу-концерті на стадіоні «Лужники» 22 лютого 2023 року був присутній Володимир Путін, очільник Кремля. У своєму виступі він знову повторив свої цинічні заяви про бойові дії російських солдат на «історичних рубежах», але не уточнив місце проведення бойових дій.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии