Курйоз: Авіакомпанія найняла екстрасенса для пошуків зниклого кота

Історія викликала резонанс у соціальних мережах.Про зникнення кота Тіто повідомила його власниця Андреа Ітурре, — пише The Guardian. Авіакомпанія припинила пошуки за тиждень, хоча й погодилася сплатити витрати пасажирки, поки та продовжувала оглядати аеропорт у болівійському місті Таріха, пише Експерт з посиланням на lenta.ua.

Після цього перевізник найняв «міжвидового комунікатора» — чи медіума тварин — для пошуку втраченої кішки. Екстрасенс, яка працює віддалено з Ла-Паса, заявила, що відчуває, що Тіто ще живий. Але досі немає жодних слідів зниклої тварини.

Інцидент викликав жарти в соціальних мережах і спонукав хвилю критики державної авіакомпанії, відомої під абревіатурою BOA. Вона була створена у 2007 році, невдовзі після приходу до влади лівого руху Movimiento al Socialismo (Mas).

Пошуки Тіто перетворилися на державну справу. «[Екстрасенс] сказала, що може… поговорити з Тіто, щоб дізнатися, де він перебуває, чи боїться він, чи сховався він, чи сталося щось серйозніше», — заявив віце-міністр у справах споживачів Хорхе Сільва.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии