Honda обіцяє, що електрифікація не знищить Type R

Очікується, що протягом наступного десятиліття вся автомобільна індустрія перейде на лінійки автомобілів з нейтральним викидом вуглецю.В інтерв’ю Autocar Хідекі Какінума, провідний інженер проєкту сказав, що «без Type R немає Honda». Звичайно, Какінума припускає, що з’являться нові проєкти Type R, пише Експерт з посиланням на Економічні Новини.
У відповідь на майбутні правила щодо викидів і виробництва Какінума зазначив, що «для Honda це лише нові перешкоди, нові виклики, щоб надати нашим клієнтам задоволення від водіння». Керівник додав, що бренд «твердо вірить, що задоволення від водіння є основною суттю приватної мобільності, особистої мобільності».
Інженер уточнив, що керівництво Honda зосереджено на тому, щоб робить Honda та Type R унікальними, з «принципом задоволення від водіння, що включає багато аспектів. «Якщо це  задоволення можна забезпечити за допомогою певної силової установки, яка є нейтральною або дещо електрифікованою – або застосувати зовсім іншу технологію – це також буде виправдано для  Type R»,- додав він.
Цікаво, що Какінума дражнив, що Type R наступного покоління, можливо, навіть не потребуватиме електрифікації, якщо решта лінійка  продуктів компенсує викиди вуглецю однієї моделі, щоб зберегти загальну нейтральність портфоліо. «Нейтральність викидів вуглецю не обов’язково повинна бути зосереджена на самій силовій установці. Її можна досягти, навіть якщо ви керуєте автомобілем з ДВС. Тож я б не відкидав можливість, що наступним Type R буде ДВС. Однак, враховуючи поточні обставини, це дуже малоймовірно», — сказав Какінума.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии