У Києві створили унікальний заклад для дітей вимушених переселенців

У Києві створили унікальний заклад для навчання дітей вимушених переселенців та військовослужбовців.У Києві запрацював освітній хаб Inspiration cafe. Як зазначають організатори, це освітній простір, де евакуйовані діти, підлітки та молодь можуть отримати підтримку дорослих для адаптації у нових реаліях. Про це інформує Експерт з посиланням на Вечірній Київ.

Також вони можуть отримати документи про освіту та підготуватись до нового навчального року:
«Ми працюємо, щоб внутрішньо переміщені діти могли продовжити шкільне навчання та знайти натхнення. Окрім уроків за шкільною програмою, наші учні розкривають свої сильні сторони, реалізують цікаві міні-проєкти, долучаються до волонтерської роботи у місцевій громаді», — пишуть про новинку організатори.

Цінність проєкту полягає в тому, що ми працевлаштуємо вчителів з-поміж ВПО, що дозволяє їм інтегруватися в місцеві громади та полегшує їхнє життя на новому місці. Діти вимушених переселенців, військовослужбовців і співробітників сфери критичної інфраструктури навчатимуться у хабі безплатно.

Крім занять за шкільною програмою, учні можуть відвідувати спортивні заняття та добровільні толоки. Є постійний супровід і моніторинг психологів для покращення психоемоційного стану дітей. Дітей також забезпечують гарячим харчуванням. А для безпеки передбачена закрита територія, охорона, укриття.

Проєкт освітнього хабу Inspiration cafe в Києві реалізується ліцеєм Educator завдяки локальній субсидії від федеральної компанії GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Запис на навчання в хабі (вул. Чавдар, 11-А) триває за посиланням: https://bit.ly/3ciyLzK.

У Києві запрацював ще один консультативний центр для переселенців.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии