Країни G20 мають сміливо діяти у боротьбі з глобальними кризами — британський економіст

Країни G20 мають довести свою цінність шляхом сміливих дій, які перетворять кризу на можливість.Зростаюча інфляція, криза на світових енергетичних і продовольчих ринках. Ці виклики ускладнюються поглибленням кліматичної кризи, наслідки якої за відсутності рішучих дій затьмарять поточні проблеми. Про це розповів відомий економіст, голова Банку Англії Марк Карні у ексклюзивному коментарі Reuters, інформують Економічні Новини.

Карні зазначає, що настав час для G20 довести свою цінність шляхом сміливих колективних дій, які перетворять кризу на можливість. Впроваджені заходи мають прискорити перехід від поточної енергетичної системи, яка вкотре довела, що вона ненадійна та нежиттєздатна, до альтернативної енергетики.

Впорядкований перехід енергетичних систем від викопного палива до відновлюваних джерел має відбуватись таким чином, щоб захистити найбільш вразливі верстви населення. Але це вимагатиме семикратного збільшення інвестицій.

Марк Карні підкреслює, що країни G20 мають запропонувати комплексну відповідь на зростаючі виклики глобальної енергетичної та продовольчої кризи. Боротьба зі зміною клімату може стати платформою для співпраці. Країни G20 мають перетворити назріваючу катастрофу на стартові майданчики для потужного, стійкого та збалансованого зростання економік.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии