В Україні посилять соціальні гарантії: подробиці

В Україні посилять соціальні гарантії для ветеранів.Міністерство у справах ветеранів України проведе комплексний огляд соціальних гарантій для Захисників і Захисниць, щоб привести їх у відповідність до потреб сучасних ветеранів. Про це в ефірі марафону національних телеканалів повідомив Перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун. Про це інформує Експерт з посиланням на Я и Закон.

«Закон, відповідно до якого надаються соціальні гарантії ветеранам, був розроблений і прийнятий у 90-х роках, і не зовсім відповідає реаліям сьогодення та потребам сучасних ветеранів, – наголосив Олександр Порхун. – У березні цього року був прийнятий законопроект щодо проведення комплексного огляду соціальних гарантій для ветеранів. Зараз Мінветеранів у повному обсязі опрацьовує нормативно-правові акти і постанови Уряду для того, щоб запустити даний комплексний огляд. Після цього ми спільними зусиллями Міністерства у справах ветеранів України та всіх силових відомств зможемо оцінити ті соціальні гарантії, які є дієвими, а також розпочати роботу над створенням новітніх підтримок Захисників».

Перший заступник Міністра зазначив, що сьогодні ветерани користуються низкою соціальних гарантій, зокрема, пільгами на житлово-комунальні послуги, можливістю отримати послуги з психологічної та медичної реабілітації, санаторно-курортного лікування. Однак система підтримки потребує осучаснення.

«Зараз Міністерством розробляється дуже важлива програма – перехід з військової кар’єри на цивільне життя. Вона включатиме перенавчання за державними програмами, роботу з психологами та реабілітологами. За допомогою комплексу заходів під час повної реабілітації ветерана ми хочемо надати йому змогу здобути освіту, новий фах, і у подальшому працевлаштуватися», – розповів Олександр Порхун.

Він також нагадав, що Мінветеранів, Міністерство внутрішніх справ та Міністерство оборони розпочали роботу над розробкою системи соціальних гарантій та підтримки Захисників і Захисниць.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии