В Україні планують заборонити евакуацію автомобілів під час війни

Верховна Рада України планує заборонити інспекторам з паркування евакуювати автомобілі під час війни. Законопроект № 9092 має на меті запобігти незаконним вилученням автомобілів, які почастішали у воєнний час. 

Про це пише Експерт з посиланням на законопроєкт №9092.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що під час повітряних нальотів водії часто змушені залишати свої автомобілі в пошуках укриття, порушуючи при цьому правила паркування. 

Законодавці стверджують, що за таких обставин водії повинні надавати пріоритет власній безпеці, а не дотриманню правил дорожнього руху. Крім того, під час воєнного або надзвичайного стану може виникнути необхідність негайної евакуації, а тимчасове затримання транспортних засобів інспекторами з паркування перешкоджатиме цьому процесу.

Проектом закону пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, додавши примітку про те, що інспектори з паркування не можуть затримувати транспортні засоби на територіях, де введено воєнний або надзвичайний стан. 

Таким чином, запропонований закон вирішує питання евакуації автомобілів під час воєнного часу та гарантує, що водії зможуть швидко евакуюватися у разі надзвичайної ситуації.

Україна, евакуація автомобілів, воєнний час, Верховна Рада, воєнний стан, надзвичайний стан, 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии