Путін та олігархи обговорять російську економіку на закритій зустрічі

Президент Росії Володимир Путін запросив членів Російського союзу промисловців і підприємців на зустріч, щоб обговорити стан російської економіки. Зустріч, запланована на 16 березня, та стане першою зустріччю Путіна з олігархами з моменту російського вторгнення в Україну, інформуює Експерт з посиланням на Економічні новини. 

Зараз Кремль перебуває під тиском необхідності заповнити бюджетні прогалини, спричинені санкціями Заходу та дорогою війною з Україною, що спонукає до припущень, що Путін використає цю зустріч для того, щоб домогтися збільшення внесків до Служби внутрішніх доходів. 

Очікується, що олігархи висловлять занепокоєння зростаючою роллю Кремля в економіці країни і вимагатимуть більш ліберального бізнес-середовища.

Російський уряд вже вимагає від бізнесу сплатити до 3,9 мільярда доларів додаткових зборів цього року через великі витрати на війну. 

Як повідомляють російські ЗМІ, Путін готовий зосередитися на пожвавленні економічного зростання та підвищенні відповідальності з боку бізнесу. Однак багато олігархів побоюються тиску Кремля, а бізнесмен Олег Дерипаска попереджає, що до 2024 року в Росії можуть просто закінчитися гроші.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии