У «Дії» з’явилась нова послуга для переселенців

У «Дії» переселенці можуть змінити адресу реєстрації або знятись з обліку.Змінити адресу реєстрації або знятись з обліку ВПО відтепер можна онлайн у застосунку «Дія», інформує Експерт з посиланням напосиланням на Міністерство цифрової трансформації у Facebook.

«Нові автоматичні послуги для вимушених переселенців у «Дії». Змінити місце проживання ВПО та скасувати статус тепер можна онлайн», — йдеться в повідомленні.

Як відомо, ще на початку повномасштабного вторгнення додали можливість отримати довідку ВПО та оформити виплати. Цим сервісом скористалися понад 1,4 млн українців. Від сьогодні в застосунку «Дія» доступні ще дві нові автоматичні послуги для переселенців:

зміна місця реєстрації (якщо ви переїхали до іншого міста України);скасування статусу ВПО (якщо повернулися додому).Зазначено, що обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення.

Раніше, щоб отримати послуги для внутрішньо переміщених осіб, треба було йти до органів соціального захисту в тому населеному пункті, де ви тимчасово перебуваєте. Зараз це кілька кліків у застосунку «Дія».У Міністерстві додали, що скористатися послугами можуть українці, які мають довідку ВПО в «Дії». Для зміни місця реєстрації ВПО необхідно фізично перебувати на місці тимчасового місця проживання, щоб підтвердити геолокацію.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии