Збройні сили США відкрили космічний підрозділ у Південній Кореї

Збройні сили США запускають космічний підрозділ у Південній Кореї на тлі зростаючих загроз з боку Північної Кореї.У Південній Кореї Збройні сили США відкрили новий підрозділ космічних сил для кращої протидії ядерним і ракетним загрозам Північної Кореї. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

Підрозділ космічних сил у Південній Кореї є другим закордонним підрозділом Космічних сил США, завданням якого є моніторинг, виявлення та відстеження ракет, що наближаються, а також зміцнення загального космічного потенціалу армії. Його очолить підполковник Джошуа Маккуліон.

Командувач збройних сил США в Кореї генерал Пол ЛаКамера сказав, що підрозділ посилить здатність США забезпечувати мир і безпеку на Корейському півострові та в Північно-Східній Азії. «Збройні сили США швидші, краще зв’язані, більш поінформовані, точні та законні завдяки космосу», – сказав генерал Пол ЛаКамера на авіабазі Осан у південнокорейському місті Пхьонтек.

Сеул і Вашингтон прагнуть посилити співпрацю в галузі безпеки, щоб стримувати Північну Корею, яка випробовує міжконтинентальні балістичні ракети, що здатні досягти материкової частини США. Військово-повітряні сили Південної Кореї також створили власний космічний підрозділ цього місяця, щоб зміцнити свою космічну потужність і оперативні можливості разом з Космічними силами США.

Міністерство оборони Сеула заявило, що створення космічного підрозділу США не має нічого спільного з участю Південної Кореї в існуючих програмах протиракетної оборони. Близько 28 500 американських військових дислокуються в Південній Кореї відповідно до договору про взаємну оборону.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии