ВООЗ попереджає про «дуже важкі» часи для Китаю

ВООЗ попередила про настання «дуже важких» часів на фоні відмови Китаю від політики «нульового COVID-19».Через тиждень після того, як Китай почав скасовувати жорсткі заходи, пов’язані з політикою «нульового COVID-19», Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) попередила про настання «дуже важких» часів, а державні ЗМІ повідомили про деяких важкохворих пацієнтів у лікарнях Пекіна, що викликало побоювання щодо нових хвиль COVID-19. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

Минулої середи Китай оголосив про радикальні зміни в правилах тестування та карантину. Покращення настрою у населення, яке з радістю зустріло ці зміни, швидко зникло на тлі зростаючих ознак, що Китай може заплатити високу ціну за захист населення, якому бракує «колективного імунітету» та який має низький рівень вакцинації серед людей похилого віку. «Для будь-якої країни завжди дуже важко виходити з ситуації, коли у вас був дуже, дуже жорсткий контроль», — сказала речниця ВООЗ Маргарет Харріс».

Офіційна кількість випадків захворювання на COVID-19 в Китаї останніми тижнями знижується, але це збіглося зі зниженням кількості тестувань і дедалі більше суперечить ситуації на місцях. В Пекіні та інших містах спостерігаються довгі черги біля клінік, будівель при лікарнях, які перевіряють на інфекційні захворювання. У Шанхаї, найбільш густонаселеному місті Китаю, вже сім шкіл заявили, що припинять очне навчання через випадки COVID-19, а заняття будуть проводитися онлайн.

Очікується, що інфекція пошириться по всій країні найближчими тижнями, оскільки деякі люди, які не могли виїхати з міст, повернуться до рідних міст і сіл. Національна комісія з охорони здоров’я заявила, що запровадить другу ревакцинацію проти COVID-19 для груп високого ризику та людей похилого віку старше 60 років.

«Це ціна, яку ми платимо за те, щоб бути вільнішими», — сказала Reuters 26-річна Лю. «Тепер важливо покращити нашу обізнаність щодо самозахисту. Я думаю, що тепер ризик залежить від окремих людей», – додала вона.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии