У МВС розповіли про перереєстрацію автомобілів у “Дії”

Самостійна перереєстрація автомобілів у “Дії” з’явиться незабаром.Заступник міністра внутрішніх справ України повідомив, що невдовзі українці зможуть перереєструвати авто на нового власника в онлайн режимі, без відвідування сервісних центрів МВС. Про це інформує Експерт з посиланням на ТВОЯ МАШИНА.

«Ми вийшли на фінішну пряму в питанні цифровізації окремих адміністративних послуг – 10 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв зміни до нормативно-правових актів, які дозволяють замовляти номерні знаки та подати заяву на реєстрацію/перереєстрацію ТЗ онлайн», – повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Відповідні зміни передбачають:
– реєстрацію та перереєстрацію транспортного засобу онлайн, через Електронний кабінет водія або засобами Порталу Дія. Послуга здійснюватиметься шляхом подачі в електронній формі заяви, заповнення форм (полів) якої здійснюватиметься автоматично, з урахуванням відомостей, отриманих у межах електронної інформаційної взаємодії з єдиною інформаційною системою МВС України;
– можливість замовлення номерних знаків онлайн (через Електронний кабінет водія або застосунок Дія);
– розширено перелік реєстраційних дій, пов’язаних із проведенням державної реєстрації, перереєстрації ТЗ, які здійснюються без проведення експертного дослідження транспортного засобу фахівцями Експертної служби МВС;
– можливість громадянину в зручний для себе час (окремо від реєстрації/перереєстрації ТЗ) замовити проведення експертного дослідження ТЗ з отриманням відповідного висновку, який буде дійсний протягом 10 днів.

«Слід зауважити, що після впровадження відповідних нововведень громадяни матимуть змогу робити вибір між отриманням послуг онлайн і традиційно (у сервісному центрі МВС)», – наголошує Богдан Драп’ятий.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии