У ВООЗ повідомляють про зростання захворювань на COVID-19

За останні два тижні кількість випадків COVID-19 зросла на 30%, головним чином через дуже заразні підваріанти Омікрону BA.4 і BA.5, які показали тривожну здатність заражати людей, які були раніше вакциновані або одужали від COVID-19.У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) повідомили, що кількість нових випадків коронавірусу зростає п’ятий тиждень поспіль. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

У щотижневому огляді пандемії COVID-19 ВООЗ зазначає, що минулого тижня було підтверджено 5,7 млн нових випадків інфікування, що демонструє зростання захворюваності на 6%. Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус повідомив, що пандемія все ще кваліфікується як глобальна надзвичайна ситуація і він «стурбований» нещодавнім її сплеском. «Я стурбований тим, що кількість випадків COVID-19 і далі зростає, що створює додаткове навантаження на перевантажені системи охорони здоров’я та медичних працівників. Я також занепокоєний тенденцією зростання смертності», – зазначив гендиректор ВООЗ.

«Вірус поширюється вільно, а країни борються з тягарем хвороби неефективно. Нові хвилі вірусу знову демонструють, що COVID-19 далеко не закінчився», — сказав Тедрос Гебрейесус. За останні два тижні кількість випадків COVID-19, про які повідомляє ВООЗ, зросла на 30%, головним чином через дуже заразні підваріанти Омікрону BA.4 і BA.5. Два підваріанти показали тривожну здатність заражати людей, які були раніше вакциновані або одужали від COVID-19.

У ВООЗ повідомили, що пом’якшені програми нагляду та тестування на COVID-19 у багатьох країнах ускладнили зусилля з відстеження вірусу та виявлення потенційно небезпечних нових варіантів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии