Стало відомо, скільки гектарів полів згоріло у зоні бойових дій

У зоні бойових дій згоріло близько 350 000 гектарів полів.Із початком повномасштабної війни у зоні бойових дій було зафіксовано 3 тисячі пожеж. Вони простягалися на площі у понад 1,5 млн гектарів, третину з яких становили сільськогосподарські поля і майже стільки ж (270 00 га) – лісові угіддя. Про це інформує Експерт з посиланням на 7 днів.

Такі дані оприлюднив штаб із фіксації екологічних злочинів росії при Держекоінспекції. Близько 22% усієї української сільськогосподарської землі зараз окуповано. Агресор активно знищує пшеничні поля у Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та інших областях. Не припиняється і незаконне вивезення зерна та інших сільськогосподарських продовольств на територію росії.

Водночас в Українські зерновій асоціації стверджують, що поля, які згоріли під час війни, можуть бути засіяні уже наступного сезону. Екологічної катастрофи ще немає, однак пожежі негативно впливають на повітря, грунт, руйнують екосистеми.

До слова, пожежі на українських полях помітили навіть NASA. Їх система відстежування пожеж FIRMS показує масові займання на полях України. Більшість з яких виникає поблизу лінії фронту. Це свідчить про систематичне знищення росіянами українського врожаю.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии