В Україні можуть в 10 разів збільшити штрафи за порушення ПДР

В Україні можуть збільшити штрафи за порушення ПДР.Народні депутати України пропонують підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху у 10 разів. Відповідний законопроект зареєстровано у Верховній Раді України. Про це інформує Експерт з посиланням на Патріот Донбасу.

Авторами законопроекту №7026 є депутати від правлячої партії «Слуга народу». Йдеться про штрафи за порушення правил дорожнього руху для водіїв (не власників) дорогих автомобілів, вартість яких становить від 85 тисяч доларів.

Передбачається, що штрафи зростуть удесятеро вже з 2023 року — водночас, за деякі порушення штрафуватимуть на півмільйона гривень. Це стосується випадків їзди на авто у стані алкогольного сп’яніння або ж невиконання вимоги співробітника поліції про зупинку.

Тим часом, експерти з Інституту законодавчих ідей побачили в цьому законопроект корупційний ризик — йдеться про дискримінаційний підхід при визначенні розмірів штрафів. Це може призвести до вимоги хабарів з боку поліцейських, щоб уникнути величезних санкцій та полювання на «багатих» порушників.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии