Маск хоче повністю купити Twitter

Компанія Twitter Inc. повідомила, що Маск, який є найбільшим приватним акціонером компанії, запропонував купити решту акцій Twitter, якими він ще не володіє.Генеральний директор Tesla Ілон Маск запропонував повністю купити Twitter, заявивши, що платформу соціальних мереж «потрібно трансформувати» з його точки зору як абсолютиста свободи слова. Про це інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

Компанія Twitter Inc. повідомила, що Маск, який є найбільшим приватним акціонером компанії, запропонував купити решту акцій Twitter, якими він ще не володіє, за 54,20 доларів за акцію, пропозиція вартістю понад 43 мільярди доларів. Маск назвав цю ціну своєю найкращою і остаточною пропозицією, хоча не надав жодних подробиць щодо фінансування. Пропозиція не є обов’язковою для виконання та залежить від фінансових та інших умов.

«Я інвестував у Twitter, оскільки вірю в його потенціал бути платформою для свободи слова в усьому світі, і я вважаю, що свобода слова є суспільним імперативом для функціонуючої демократії. Однак, зробивши інвестиції, я розумію, що компанія не буде ні процвітати, ні служити цьому суспільному імперативу в його нинішньому вигляді. Twitter потрібно перетворити на приватну компанію», – сказав Маск.

У Twitter повідомили, що отримали пропозицію Маска і зараз вирішують, чи відповідає інтересам акціонерів прийняти пропозицію або краще продовжувати працювати як публічна компанія.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии