Армія США купить ще більше снайперських гвинтівок MK22 для ближнього бою

Армія США оголосила, що замовила додатково 485 нових снайперських гвинтівок MK22 Precision Sniper Rifle (PSR) для ближнього бою.Про це пише Експерт із посиланням на Defence-blog.

Командування армії повідомило, що замовлення, яке нещодавно було розміщено в Barrett Firearms Manufacturing Inc., Мерфрісборо, Теннессі, є третім на сьогоднішній день.

Останнє замовлення вимагає від компанії Barrett поставити 60 PSR, починаючи з 2023 року, причому постачання очікується приблизно протягом наступних семи місяців.

Два попередні замовлення були розміщені урядом у березні та вересні 2021 року. Перша передача PSR солдатам відбулася на початку лютого у Форт-Брегзі, Північна Кароліна.

Нова гвинтівка є модульною зброєю зі збільшеною дальністю поразки. Це одна зброя, яка стріляє трьома різними калібрами, залежно від того, чого вимагає місія.

У Barrett кажуть, що MK22 визначає новий клас дальнобійних гвинтівок, надаючи ще більше можливостей на платформі гвинтівки MRAD.

«Завдяки незмінній точності та продуктивності, ця снайперська гвинтівка з поздовжньо-ковзким поворотним затвором адаптується до різних потреб користувачів, конвертуючи калібри 7,62 x 51 мм, 300 NM та 338 NM», — йдеться в повідомленні компанії.

У березні 2021 року з Barrett було укладено п’ятирічний контракт на суму 49,9 мільйона доларів на постачання армії приблизно 2800 PSR.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии