Адміністрація Байдена запросила оборонний бюджет у розмірі $886 мільярдів

Адміністрація Байдена запросила оборонний бюджет у розмірі 886 мільярдів доларів, що робить його найбільшим бюджетним запитом США за мирний час і на 28 мільярдів доларів більше, ніж торік.Бюджетний запит включає в себе збільшення на 5,2% грошового забезпечення військовослужбовців і значні асигнування на дослідження і розробки, повідомляє Експерт з посилання на агентство Reuters. 

Повідомляється, що Пентагону пропонується виділити 842 мільярди доларів, а Федеральному бюро розслідувань — 44 мільярди доларів на програми, пов’язані з обороною. 

Запропонований бюджет також вперше передбачає закупівлю озброєнь за багаторічними контрактами.

10 березня адміністрація Байдена звернулася до Конгресу з проханням виділити понад 6 мільярдів доларів на підтримку України в умовах повномасштабної війни з боку Росії у 2024 фінансовому році.

Білий дім виділив 6 мільярдів доларів на допомогу Україні, НАТО та європейським союзникам «шляхом пріоритетного фінансування для посилення спроможностей і готовності Сполучених Штатів, союзників і партнерських сил перед обличчям триваючої російської агресії», — йдеться в бюджетному документі.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року США надали Україні понад 75 мільярдів доларів гуманітарної, фінансової та військової підтримки, згідно з даними Кільського інституту світової економіки.

З цієї суми адміністрація Байдена спрямувала понад 31 мільярд доларів на безпекову допомогу Києву та союзникам по НАТО, згідно з даними Дослідницької служби Конгресу США.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии