Путін готує для війни четверту армію

Уже майже 11 місяців триває повномасштабна війна Росії проти України, в РФ діють вже три армії і незабаром до них приєднається четверта. Щонайменше дві з них «вагнеровці» та «кадировці», які воюють в Україні крім регулярних ЗС РФ – приватні війська.
Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов в інтерв’ю «НВ», інформує Експерт.
«На сьогодні там діють три армії, дві з яких – приватні армії Пригожина та Кадирова. Скоро до них приєднається ще одна армія і це говорить про те, що ситуація війни в Росії вже не централізована. Вона виходить з-під контролю, і приватні армії Пригожина і Кадирова — це не від хорошого життя», — пояснив він.
Данилов зазначив, що децентралізація російської армії свідчить про відсутність довіри до неї громадян РФ. В Україні така ситуація неможлива – у нас немає і бути не може приватних військ.
«Бо у нас єдиний верховний головнокомандувач, єдиний головнокомандувач, у нас немає такого, що у когось є своя армія», – сказав секретар РНБО.
За словами Данілова, президент Росії Володимир Путін, напевно, боїться Рамзана Кадирова «до смерті», тому що батька чеченського лідера вбили люди кремлівського диктатора.
«І я думаю, що якщо Кадиров поважає закони свого народу, він має помститися Путіну», – вважає він.
Секретар РНБО також анонсував появу в РФ четвертої армії – її найближчим часом створять російські силові структури.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии