Водіям заборонять користуватися автопілотом: озвучили причину

Нині обмеження торкнуться лише власників електромобілів Tesla.Компанія Tesla в останній час почала активно тестувати автопілот у своїх електрокарах. Мова йде про повністю автономну систему, яка має працювати без участі людини. Під час тестів від водіїв потрібна максимальна концентрація і зосередженість. На жаль, зберігати концентрацію на дорозі можуть не всі, тому в компанії Tesla вирішили відключати злісним порушникам цю функцію. Про це пише Експерт з посиланням на ТВОЯ МАШИНА.
Під час останнього оновлення для американських електрокарів передбачено відключення автопілота як покарання для неуважних водіїв. Повідомляється, що заборона використання автопілота протягом певного терміну буде вводитися для тих водіїв, де автомобіль відключав автопілот більше ніж 5 разів через недотримання правил використання.
Під час руху в режимі автопілоту, електрокар подає водієві певні сигнали, і водій має підключитися до процесу керування авто. Якщо водій цього не зробить, то автопілот примусово відключится. В даний момент за 5 таких примусових відключень передбачено тимчасову заборону на використання автопілота протягом двох тижнів.
Варто зазначити, що раніше ситуація з обмеженням роботи автопілота була ще жорсткішою. Так, до оновлення система повністю видаляла користувачів із системи бета-тестування без пояснення причин та оголошення орієнтовних термінів повернення. Відновлювати доступ для водіїв могли як за тиждень, так і за кілька місяців.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии