Перереєстрація авто: які зміни чекають на автомобілістів

В Україні запрацює перереєстрація автомобілів онлайн.Українцям вже не раз обіцяли запровадити можливість реєструвати та перереєструвати авто онлайн чи через Дію за останні кілька років. Так, у ДСЦ МВС анонсували, що реєстрація авто в Україні проходитиме за новим алгоритмом. Про особливості перереєстрації автомобілів в Україні розповів заступник начальника ДСЦ МВС Володимир Баранець під час брифінгу в Укрінформі, інформує Експерт із посиланням на АВТОDream.

«Зміни стосуються експертного дослідження транспортного засобу, яке проводить Експертна служба МВС. Воно виділяється із процедури реєстрації у сервісному центрі МВС. Виділення не означає скасування. Тепер його потрібно проходити до того, як звертатись за послугою реєстрації та перереєстрації транспортного засобу», — прокоментував нововведення Баренец.

Відповідно до нової процедури реєстрації авто тепер алгоритм оформлення нового автомобіля виглядатиме так:

— власник авто звертається до Експертної служби МВС та отримує їх звіт про транспортний засіб (дійсно 10 днів);

— власник та покупець (або їхні представники) звертаються до СЦ МВС та проводять перереєстрацію транспортного засобу (також процедуру перереєстрації можна буде провести онлайн).

Нововведення також передбачає, що власник зможе відмовитися від пластикового бланку техпаспорту та оформити його лише в електронному вигляді. Таким чином, Посвідчення водія та Свідоцтво про реєстрацію ТЗ можуть бути єдиними документами, які дозволять водієві керувати транспортним засобом.

Повний перелік процедур, за яких потрібно буде оформлювати експертну оцінку, виглядає так:

– відновлення техпаспорту, якщо його було видано до 1 вересня 2019 року;

– Перереєстрація з одного власника в інший;

– Реєстрація уживаного авто, що ввозиться з-за кордону;

– перереєстрація після наслідування транспортного засобу, якщо техпаспорт попередньому власнику видано до 1 вересня 2019 року.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии