Нові функції у Twitter: можливість телефонувати та зашифровані повідомлення

Twitter оголосив про запуск нових функцій для своїх користувачів.Зокрема, тепер користувачі можуть здійснювати дзвінки безпосередньо з додатка Twitter за допомогою нової функції “Twitter Call”. Ця функція дає можливість користувачам здійснювати голосові дзвінки прямо зі свого профілю, що зробить комунікацію більш зручною та ефективною, пишуть Економічні Новини.
Крім того, Twitter також додав можливість відправляти зашифровані приватні повідомлення між користувачами. Ця функція, що називається “Twitter DM Encryption”, дає можливість користувачам зберігати конфіденційність своїх приватних повідомлень та забезпечує їх захист від несанкціонованого доступу.
Представники Twitter заявили, що впровадження цих нових функцій зумовлено зростаючою потребою користувачів у зручному та безпечному засобі комунікації. Запуск нових функцій відбувається під час все більшої конкуренції між соціальними мережами, тому Twitter намагається виконувати потреби своїх користувачів та підвищувати якість свого сервісу.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии