Назвали незвичайну ознаку високого тиску

​Недавнє дослідження висунуло гіпотезу, що незвичайна ознака може вказувати на високий тиск у деяких людей.Дослідження, проведене медиками з університету Джонса Хопкінса, показало, що люди, у яких зареєстровано підвищений тиск, мають вираженіші гуморальні реакції на різноманітні запахи, ніж люди з нормальним тиском, пишуть Економічні Новини.
Дослідники з’ясували, що підвищений тиск може впливати на запахову перцепцію людини і зробити її більш вразливою до певних ароматів. Це може пояснити, чому деякі люди з підвищеним тиском звичайно страждають від головного болю, коли вони вдихають певні запахи, наприклад, диму тютюну або аромату парфумів.
Дослідження проводилося на зразках понад 2,000 осіб, і попередні результати вказують на те, що виявлення цієї незвичайної ознаки може допомогти вчасно виявляти високий тиск та запобігати його ускладненням. Однак, дослідження все ще потребує подальшої перевірки, і медики радять не панікувати, а регулярно перевіряти свій тиск та звертатися до лікаря при будь-яких незвичайних симптомах.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии