В Україні створили сайт, де можна здійснити віртуальні прогулянки містами, які зазнали руйнувань під час обстрілів

United-24, глобальна благодійна ініціатива, яка підтримує Україну, представила новий веб-сайт, де користувачі можуть здійснити віртуальну прогулянку містами України, які зазнали найбільшої шкоди від обстрілів та нападів російської окупаційної армії.

 Інформацію про це було опубліковано на офіційній сторінці United-24 у Facebook, пишуть Економічні Новини.
На даний момент сайт пропонує віртуальні прогулянки по вулицях шести міст України: Київ, Харків, Чернігів, Суми, Ізюм та Ірпінь. United-24 зробив цей сайт, щоб допомогти людям побачити красу України та згуртувати світ у підтримці країни в цей нелегкий час.

Один рік тому карти у сервісі Google Street View, який дозволяв користувачам прогулятися вулицями будь-якого міста у світі, були оновлені в останній раз, і тому не відображають наслідки російської агресії та руйнування українських міст.
Однак, ініціатива United 24, створила сайт, де користувачі можуть побачити вулиці українських міст, які були відвідані окупантами, і наслідки їхньої діяльності. Незалежна агенція And Us з Дубая допомогла зафіксувати ці наслідки. Крім того, сайт надає можливість задонатити на відновлення міст і допомогти мільйонам українців повернутися до своїх домівок.
Сайт The Undeniable Street View пропонує віртуальну прогулянку по 14 вулицях різних міст України, де можна подивитися на місцевість «до» та «після» повномасштабного вторгнення окупантів. Це допоможе людям з усього світу побачити всі жахіття, які були спричинені російськими окупантами. Основна мета проєкту — розповсюдження правди про російську агресію та збір коштів на відновлення того, що було зруйновано. Рекомендується всім прогулятися вулицями українських міст, які були відвідані ворогом, і допомогти в зборі коштів на відновлення. Лише спільними зусиллями ми зможемо повернути величність нашим містам, а Збройні сили України будуть дбати про те, щоб ворог тремтів від страху при згадці про українців.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии