Українських водіїв чекають нові штрафи: подробиці

В Україні з’явився законопроєкт №9076, який передбачає посилення покарань для порушників правил дорожнього руху, зокрема для водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння.За новим законопроєктом нетверезі водії отримуватимуть більш жорстокі покарання. Автори законопроєкту вважають, що керування транспортним засобом у нетверезому стані говорить про низькі морально-етичні якості водіїв, особливо під час військового стану.
Про це пише Експерт з посиланням на Твоя Машина.
Окрім штрафів, законопроєкт пропонує забирати у п’яних водіїв транспортні засоби на потреби Збройних Сил України. Це може стати додатковим стимулом для водіїв утримуватись від керування транспортним засобом у нетверезому стані, зменшити кількість ДТП і сприятиме збереженню життя і здоров’я людей на дорозі.
Зараз за керування автомобілем у стані сп’яніння найбільший штраф становить 51 тисячу гривень, який накладається в разі зупинки водія третій раз за рік і при наявності алкогольного сп’яніння у нього при кожній зупинці.
За новим законопроєктом №9076, запропоновано штрафувати водіїв на 51 тисячу гривень вже під час другої зупинки за рік, якщо водій керував транспортним засобом у нетверезому стані. Крім того, автомобіль такого порушника можуть конфісковувати та передавати на потреби ЗСУ.
Даний законопроєкт знаходиться на розгляді і може набути чинності найближчим часом.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии