Білл Гейтс розповів про важливість інноваційного сервісу ChatGPT

Білл Гейтс вважає, що ChatGPT «змінить наш світ».Співзасновник Microsoft Білл Гейтс в інтерв’ю німецькій газеті Handelsblatt сказав, що ChatGPT, чат-бот, який дає вражаюче відповіді на запити користувачів, такий же важливий, як розробка самого інтернету. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

«До цього часу штучний інтелект міг читати та писати, але не міг розуміти зміст. Нові програми, такі як ChatGPT, зроблять багато офісних робіт ефективнішими, допомагаючи писати рахунки-фактури чи листи. Це змінить наш світ», — сказав Білл Гейтс.

Нагадаємо, сервіс ChatGPT був розроблений американською фірмою OpenAI за підтримки Microsoft Corp. Як зазначає INN, ChatGPT вивчає мову, навчаючись на текстах, зібраних з інтернету, включаючи онлайн-енциклопедії, книги, наукові журнали та блоги. Грунтуючись на цьому навчанні, чат-бот AI генерує текст, роблячи передбачення про те, які слова (або лексеми) можна об’єднати разом, щоб отримати найбільш прийнятну відповідь.

Більше мільйона людей залучилися до ChatGPT протягом першого тижня після його запуску для безкоштовного публічного тестування 30 листопада 2022 року. Багато хто був у захваті від можливостей чат-бота. Користувачі відчували себе так, ніби розмовляли зі справжньою людиною.

Крім того, що ChatGPT є чудовим співрозмовником, він може писати захоплюючі короткі історії, зворушливі вірші та запам’ятовуються тексти пісень. Завдяки цьому успіху OpenAI працює над потужнішою версією системи ChatGPT під назвою GPT-4, яка має вийти у 2023 році.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии