«А нас за що? Ми ж не Донбас»: у РФ збунтувалися проти «спецоперації» Путіна. ВІДЕО

На відео росіянка бідкається на обстріли Бєлгородської області, заявляючи, що нібито навіть діти навчились розрізняти види зброї.Жителька Бєлгородської області звернулась до російського диктатора Путіна через «постійні обстріли» міста Шебекіно та Валуйського району. Росіянка не розуміє, «за що їх так, адже вони — це Росія, а не якийсь там Донбас». Про це пише Експерт з посиланням на  ТСН. 
Про це йдеться у відео, яке поширюють у Мережі. На відео росіянка бідкається на обстріли Бєлгородської області, заявляючи, що нібито навіть діти навчились розрізняти види зброї.
«Звертаюсь до Путіна. Володимире Володимировичу, ми за вас голосували. Ми вам довіряли, але ми так більше не можемо жити. У Бєлгородській області, а конкретно — місто Шебекіно. Кожного дня відбуваються обстріли. Діти бояться, ми боїмось тут жити. Є жертви, є поранені. Нічого ніхто не робить. Ми не Луганськ, ми не Донбас, ми — Росія. Чому нас кинули і ми страждаємо за всю країну. Діти бояться, сидять на дистанційному навчанні. Батьки змушені ходити на роботу», — каже жителька Бєлгородщини.
Жінка таким чином вирішила побідкатись, оскільки захотіла виплат з російського бюджету через «таке тяжке життя». «Ми живемо в постійному страху. Ми повинні страждати, за що? Нам, прикордонним зонам, не платять жодної допомоги», — нарікає росіянка.
 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Гарик

а вас за то,что вы тупорылая быдломасса с телевизором вместо мозгов.поддерживаете*?получите..ответочка будет..и это не последнее..мирных безоружных жителей ваши уроды убивают..