Забрати евакуйований автомобіль: як допоможе додаток «Київ Цифровий»

Завдяки QR-коду, який формується у додатку «Київ Цифровий», після виконання певних процедур можна забрати без черг евакуйоване авто зі штрафмайданчика.
Якщо столичних водіїв спіткала одна з найнеприємніших подій, а саме евакуація автомобіля, є чудова можливість скористатися додатком «Київ Цифровий», пише hotline.finance. Це поки що єдиний сервіс в Україні, що дозволяє викупити евакуйоване авто зі штрафмайданчика без черг, інформує Експерт з посиланням на Realist.

Раніше у додатку «Київ Цифрової» можна було лише сплатити штраф. Однак, щоб забрати автомобіль зі штрафмайданчика, потрібно було роздрукувати спеціальну заяву, заповнити її та пред’явити на місці інспектору. Тепер процедуру максимально спрощено. Завдяки QR-коду, який формується у додатку, це можна зробити без зайвих паперів.

Вам потрібно виконати всього 4 кроки:

Завантажити фото техпаспорту ТЗ та посвідчення водія;Сплатити у додатку штраф за порушення правил паркування, а також вартість евакуації, зберігання авто на штрафмайданчику та комісію за обробку платежів (близько 2000 грн);Зачекати на затвердження заявки та отримати QR-код;Показати QR-код поліцейському на штрафмайданчику, де знаходиться ваш автомобіль.Поліцейський відсканує QR-код, щоб переконатися в оплаті штрафу та дасть добро на повернення автомобіля. У «Київ Цифровій» відображається вичерпна інформація про евакуацію автомобіля (час, місце та причина евакуації) + фотозвіт. Все це є у розділі «Доказова база». Після того, як ви повернете автомобіль, доказова база зберігатиметься у додатку. Знайти її можна в стрічці новин на головному екрані.

Скільки часу потрібно на формування QR-коду

Щоб отримати QR-код для повернення авто, заяву має затвердити інспектор. Врахуйте його робочий графік: Пн–пт: 9:00–22:00; Сб: 9:00–21:00; Нд: 11:00–21:00. Якщо немає проблем із документами та штраф сплачено до завершення робочого дня інспектора, заява затверджується того ж дня. Якщо штраф сплачено після завершення робочого дня інспектора, заява має бути затверджена наступного дня.

Вартість евакуації – 1270 грн. Вартість зберігання автомобіля залежить від того, як довго він знаходиться на штрафмайданчику. Знаходження авто на майданчику до 7 діб коштує 144 грн на добу, понад 7 діб – 24 грн на добу. Однак не можна забувати про сплату самого штрафу за неправильне паркування – 680 грн. Якщо закрити штраф протягом 10 днів із моменту призначення, діятиме знижка 50%.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии