Безпілотні системи з автономним штучним інтелектом докорінно змінюють ведення бойових дій

Експерти в галузі військової стратегії прогнозують докорінні зміни в оборонній галузі завдяки штучному інтелекту.Про це пише haggin.az з посиланням на Reuters.

В даний час йде активна розробка безпілотних систем з автономним ШІ, включаючи підводні човни, кораблі, винищувачі, дрони та наземні бойові пристрої. Ці інновації можна порівнювати зі створенням роботизованих солдатів, які діятимуть паралельно з людьми.

На особливу увагу заслуговує потенціал ШІ в обробці величезних обсягів даних, які людині важко осмислити. Такі можливості зроблять військові конфлікти вкрай точковими.

ШІ може аналізувати відеозаписи, медичну інформацію, активність у соціальних мережах і навіть споживчі переваги виявлення так званих «мікроцілей». Це може призвести до таргетованих атак на певні соціальні чи етнічні групи. Китай уже використовував безпілотники на базі штучного інтелекту, тоді як США та їхні союзники розглядають подібні системи як контрбалансування військового домінування Китаю.

Особливо значущими стають мініатюрні дрони, наприклад Black Hornet 3 масою менше 33 грамів. Вони можуть безшумно патрулювати 25 хвилин, надаючи оператору якісне відео.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии