Назвали найгірший смартфон Apple за останні роки

Згідно з останніми дослідженнями, названо найгірший смартфон Apple за останні роки.За даними експертів, найгіршим смартфоном вважається iPhone 5c, який був представлений компанією у 2013 році, пишуть Економічні Новини.
Згідно з дослідженням, iPhone 5c не відповідав вимогам користувачів з точки зору дизайну та технічних характеристик. Зокрема, у порівнянні з іншими смартфонами він мав менший екран, меншу потужність батареї та більш низьку якість камери.
Також експерти відзначили, що iPhone 5c не мав великого успіху на ринку, і компанія Apple швидко припинила його виробництво. Незважаючи на це, деякі користувачі все ще залишаються фанатами цього смартфону, оскільки він був доступніший за ціною в порівнянні з іншими моделями компанії.
Нагадаємо, що компанія Apple відома своєю якістю продукції та високою ціновою політикою. Тому ця новина може викликати деяке здивування серед фанатів марки. Однак, важливо відзначити, що компанія неодноразово допускала помилки в розробці продуктів, і це є нормальною практикою у будь-якій галузі.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии