Проросійський власник «Юнігран» Наумець вивів з-під санкцій майно на мільярд гривень?

Власник групи компаній «Юнігран» Ігор Наумець, якого підозрюють у незаконному видобутку й зв’язках з рф, рятує від націоналізації мільярдні активи? Після зняття арешту з компаній бізнесмена їх терміново переписали на інших осіб.

Торік Печерський райсуд Києва арештував майно Наумця на понад 1 млрд грн: сторона обвинувачення вважає його громадянином рф і підозрює у незаконному видобутку копалин та фінансуванні тероризму.

Журналісти дослідили реєстраційні рухи компаній групи «Юнігран» і виявили цікаві факти

Після того, як наприкінці серпня 2022 суддя Вовк з Печерського райсуду своєю ухвалою зняв усі заборони на відчуження і реєстраційні дії в справі Наумця, більшість підконтрольних йому компаній змінили бенефіціарних власників.

Зокрема, новою засновницею ТОВ «Юнігран», ПрАТ «Пинязевицький Кар’єр» та АТ «Малинський Каменедробильний Завод» (код ЄДРПОУ 04011905) стала резидентка Великої Британії Єлена Калпа. Жителька Лондона, яка ймовірно має російське походження, володіє українськими підприємствами через кіпрську СМАРТДІКСІ ЛІМІТЕД.

Ця ж компанія, за даними відкритих російських реєстрів, контролює Бахчисарайський консервний завод у Криму, переоформлений за російським законодавством.

Нагадаємо, Ігор Наумець виїхав за кордон напередодні вторгнення рф і станом на серпень 2022 року перебував у Європі. Бізнесмен неодноразово публічно заперечував усі звинувачення, висунуті проти нього, та наполягав на тому, що є громадянином України.

Проте наприкінці березня 2023 року видання Ukraine Inform оприлюднило внутрішні і закордонні паспорти Ігоря Наумця та його дружини Олени Наумець, видані в рф.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии