Xiaomi запатентувала детектор брехні для смартфонів

Цей детектор брехні дозволить користувачам смартфонів виявляти, коли їх співрозмовник намагається обманути їх під час розмови.Компанія Xiaomi оголосила про успішне патентування детектора брехні для смартфонів. Нова технологія буде використовувати додаткові сенсори, щоб виявляти різні ознаки брехні, такі як підвищене серцево-судинне навантаження та підвищення температури шкіри, пише Експерт.
Цей детектор брехні дозволить користувачам смартфонів виявляти, коли їх співрозмовник намагається обманути їх під час розмови. Крім того, новий додаток може виявляти брехливі повідомлення та фейкові новини, що може допомогти зменшити поширення дезінформації в інтернеті.
За даними компанії, детектор брехні буде доступний для користувачів смартфонів Xiaomi вже незабаром. Нова технологія може бути особливо корисною для людей, які займаються бізнесом або перебувають в політичній або громадській діяльності, а також для звичайних користувачів, які хочуть бути впевнені, що їхні співрозмовники говорять правду.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии