В Україні запроваджують онлайн-замовлення номерних знаків для автовласників

З червня 2023 року українські автовласники зможуть замовити та забронювати бажану комбінацію номерних знаків онлайн через сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. Новий механізм, визначений наказом МВС №10 від 17 січня 2023 року, дозволить автовласникам здійснити замовлення всього в кілька кліків та одразу ж оплатити його, якщо це необхідно. За словами заступника міністра внутрішніх справ Богдана Драп’ятого, новий функціонал додасть сервісу більшої прозорості та зручності, зробивши його однією з найпопулярніших опцій для автовласників. — інформує Експерт.

Міністерство внутрішніх справ готується до впровадження нового сервісу, який покликаний покращити діджиталізацію послуг в Україні. Пропонуємо вашій увазі кілька ключових деталей, які варто знати про систему онлайн-замовлення номерних знаків:

— Новий механізм замовлення номерних знаків онлайн буде впроваджено 3 червня 2023 року.

— Автовласники зможуть обрати та забронювати бажану комбінацію номерних знаків в особистому кабінеті всього за кілька кліків.

— У разі необхідності, оплату за онлайн-замовлення можна буде здійснити одразу через сервісний центр МВС.

— Закріплений номерний знак необхідно забрати протягом 10 днів з моменту бронювання під час реєстрації транспортного засобу в обраному сервісному центрі МВС.

— Очікується, що запровадження нової системи замовлення номерних знаків онлайн зробить цей процес більш ефективним та зручним для автовласників в Україні. 

— Це також забезпечить більшу прозорість системи, зменшивши можливості для корупції та незаконних дій. 

Ці кроки є частиною зусиль українського уряду, спрямованих на покращення діджиталізації та впровадження сучасних технологій в країні.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии