Росія може перейти до оборони, — голова розвідки США

Росія може перейти до стратегії утримання і захисту існуючих позицій, оскільки їй не вистачає боєприпасів і військ для значних територіальних надбань в Україні у 2023 році, заявила директор національної розвідки США Авріл Хейнс, яку цитує газета New York Times. За словами Хейнс, після нещодавніх невдач на полі бою російський диктатор Володимир Путін почав усвідомлювати виклики, з якими стикаються російські війська, і може скоригувати свою стратегію в короткостроковій перспективі, інформує Експерт. 

Москва може вирішити продовжити війну проти України, навіть якщо це означає тривалу відстрочку наступальних дій, як найкращу можливість досягти своїх стратегічних цілей, заявила Хейнс в Сенатському комітеті з питань розвідки. 

«Навіть попри те, що російський наступ триває, вони зазнають великих втрат», — сказала високопоставлений представник розвідки, якого цитує NYT. На додаток до втрат особового складу, російські військові страждають від критичних проблем з моральним духом і нестачі боєприпасів. 

«Якщо Росія не ініціює обов’язкову мобілізацію і не виявить значні сторонні поставки боєприпасів, їй буде все складніше підтримувати нинішній рівень наступальних операцій в найближчі місяці», — додала Хейнс. 

Вона також зазначила, що Росія досягає «поступового прогресу» в місті Бахмут Донецької області, що перебуває в зоні бойових дій, але це не є «особливо стратегічною метою».

Слова Хейнс перегукуються з нещодавніми заявами міністра оборони США Ллойда Остіна про те, що падіння Бахмута не стане значною невдачею для українських військових.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии