Канада заборонила імпорт усієї російської продукції зі сталі та алюмінію

Канада заборонила імпорт алюмінію та сталі з Росії.Згідно з заявою міністра фінансів Христі Фріланд, Росія не зможе отримувати гроші від Канади за алюмінієві вироби, такі як алюмінієві листи та контейнери, а також інші предмети домашнього вжитку з алюмінію, пише Експерт з посиланням на canada.ca
Крім того, заборона стосується первинної російської сталеливарної продукції, включаючи напівфабрикати, чавун та нелеговану сталь, а також готові вироби, наприклад труби. Зазначається, що такі нові санкції ще більше зменшать доходи Росії, необхідні для фінансування війни проти України.
Канада працює разом зі своїми союзниками з метою притягнення Росії до відповідальності. Санкції проти російського Центрального банку та обмеження цін на нафту та газ уже введені. Канада тепер заборонила імпорт російського алюмінію та сталі, щоб запобігти Путіну отримувати кошти з продажу цих матеріалів на її території. Христя Фріланд наголосила, що це робиться у координації з діями Сполучених Штатів.
Крім того, Міністерство фінансів Канади нагадало про фінансову, військову, гуманітарну та імміграційну допомогу на суму понад 5 мільярдів доларів, яку Канада надала Україні у 2022 році. Вважається, що ці нові санкції додатково зменшать доходи Росії, що є необхідними для проведення її війни проти України.
 
 
 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии