Сповіщення про надзвичайні ситуації: у ДСНС розповіли про нову систему

ДСНС надсилатиме сповіщення на телефони українців.
Державна служба надзвичайних ситуацій буде використовувати свою нову систему сповіщення про надзвичайні ситуації через мобільні телефони, бо вона є ефективною. Про це розказав пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий під час брифінгу, інформує Екcперт

«Звичайно, ми будемо використовувати цю систему. Вона показала свою ефективність на Заході. Тому ми переймаємо у них найкращий досвід та втілюємо у життя в українських реаліях сьогодення», – повідомив Хорунжий. 

Він зазначив, що окрім сигналів щодо повітряної тривоги та загрози обстрілів, будуть попередження про надзвичайні ситуації та першочергові дії під час аварій, катастроф, НС техногенного або природного характеру.

Як це працюватиме?

У дуже короткий термін на телефон надходитимуть повідомлення з короткими порадами.  Вони супроводжуватимуться гучними сигналами.

Нагадаємо, що ДСНС та благодійна швейцарська організація «Free Ukraine» створили застосунок «MineFree», який допоможе вберегти громадян від вибухонебезпечних предметів. Метою мобільного додатку є підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухових пристроїв.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии