Обстріл мирних громадян України: скільки радянських ракет є у Росії

Якщо російські війська збережуть таку високу інтенсивність обстрілів в Україні, то можна припустити, що ресурсу старих радянських ракет вистачить до кінця цього рокуЗа приблизними підрахунками, російський арсенал цих старих ракет налічує максимум 5 тисяч одиниць. Однак цілком очевидно, що всі ці ресурси не можуть бути використані навіть після модернізації. Про це пише Експерт з посиланням на Польське радіо.

Якщо російські війська збережуть таку високу інтенсивність обстрілів в Україні, то можна припустити, що ресурсу старих радянських ракет вистачить до кінця цього року. Таке припущення висловив військовий аналітик Олександр Кочетков.

«За приблизними підрахунками, російський арсенал цих старих ракет налічує максимум 5 тисяч одиниць. Однак цілком очевидно, що всі ці ресурси не можуть бути використані навіть після модернізації», – наголосив експерт.

Він додав, що готовність Росії обстрілювати Україну ракетами старого типу, яка триває щонайменше кілька місяців, становить загрозу для «всіх українських міст».

«Росіяни можуть виготовити кілька балістичних ракет впродовж тижня. Однак конвеєри не працюють безперервно через брак комплектуючих, особливо електронних, які Росія сама не виробляє», – пояснив аналітик.

У зв’язку з економічними санкціями, введеними проти Москви, російські війська почали економити сучасні ракети і обстрілювати Україну застарілими ракетами.

 

Нагадаємо, за словами президента України Володимира Зеленського, Росія випустила по мирним містам нашої країни вже 3 000 ракет.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии