Українці у Туреччині: на біженців чекає приємний сюрприз

У Туреччині продовжила термін перебування авто з українською реєстрацією.Влада Туреччини продовжила термін перебування автомобілів з українською реєстрацією до 30 червня 2023 року. Українцям для цього треба відмітитися в митних органах країни, повідомляє посольство України в Туреччині, передає АВТОDream.

Чимало українців рятуючись від війни, виїхали в Туреччину на своїх автомобілях. У зв’язку із ситуацією, влада країни зробила виняток і розширила дозвіл на перебування українських автомобілів із 90 (скільки діє безвізовий режим) до 180 днів. Для тих, хто оформив посвідку на проживання, максимальний термін перебування автомобіля з українською реєстрацією складає 2 роки.

«Якщо термін перебування вашого авто закінчується у зв’язку з закінченням посвідки на проживання, просимо звернутись до митного органу Туреччини за місцем проживання для заповнення форми та відмітки в системі митних органів Туреччини», — зазначають на сторінці дипломатичного представництва. Про подальше можливе продовження терміну перебування автомобілів посольство України буде інформувати додатково.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии