«IT Війська»: волонтери створили фонд для адресної допомоги бійцям ЗСУ

Поки Збройні сили України успішно борються з російськими окупантами на всіх напрямках, у тилу їх підтримує IT-армія.
 Небайдужі українці, які до повномасштабного російського вторгнення вели різний бізнес, пов’язаний із рекламою, технологіями, маркетингом, логістикою та іншими сферами, створили благодійний фонд «Українське IT Війська» (Ukrainian IT Troops).

Чим займається БФ «Українське IT Війська» ?

Адресна допомога захисникам України.

“Наша армія відважна, сильна і рішуча, але недостатньо оснащена. Тому ми збираємо запити з усіх куточків України, знаходимо постачальників, оплачуємо та доставляємо техніку, бронежилети, шоломи, тепловізори, медикаменти, тактичний одяг та спорядження бійцям ЗСУ”, – зазначають у фонді.

Інформаційна война.

Активісти розповсюджують правдиву інформацію про війну з перших вуст, стримують потік пропаганди, фейків та дезінформації.

Гуманітарна допомога.

Волонтери «IT Війська» допомагають продуктами, медикаментами, житлом, транспортом та надають юридичну допомогу всім, хто опинився у тяжкому становищі.

“Ми створили Благодійний фонд «Ukrainian IT Troops» – «Українське IT Військо», усвідомлюючи, що Україна – це захисний щит Європи і ніхто крім нас не захистить наші державні кордони та наші європейські цінності. Разом із військовими, волонтерами та власниками бізнесу ми забезпечуємо допомогу в тилу”, – наголошують волонтери.

Як писав The Washington Post, IT Війська» вже неодноразово доводили свою надійність, доставляючи балістичні шоломи та броню у військові частини. Здійснювали волонтери та складніші запити, наприклад, член снайперської групи попросив гвинтівку Adams Arms P2. Її знайшли та доставили на позиції протягом семи годин. Також «IT Війська» відправили на фронт каски з Ізраїлю, безпілотники з Англії, тепловізійні окуляри з тепловізійні окуляри з Франції, лазерні далекоміри з Канади, Starlinks з Нідерландів, 3D-принтери, коліматорні приціли, бронежилети з Польщі.

Шляхи, які щодня прокладають фургони за допомогою від польського кордону через Львів до Києва, Сум чи Харкова, ілюструють страшну реальність для Росії – війна мобілізувала українців з усіх сфер життя, всі ми стали на захист України.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии