Як налаштувати домашній інтернет, коли немає світла: корисні поради

Багато українців працюють і навчаються дистанційно, тому їм важливо мати постійний доступ до мережі. Експерт з посиланням на Апостроф розповідає про 5 способів, як завжди залишатися на зв’язку та з інтернетом.
Мобільна точка доступу (хот-спот)
Смартфони дають можливість створити власну точку доступу до WiFi, до якої можна підключити ноутбук чи планшет. Якщо ваший мобільний оператор не працює, то варто скористатися національним роумінгом.
Резервне живлення комутатора
Найчастіше в багатоквартирних будинках домашній інтернет встановлений так: обладнання провайдера — оптоволоконний кабель до комутатора провайдера в підвалі або на технічному поверсі з живленням 220V — кабель»вита пара» в кожну квартиру.
Коли в будинку відключають електроенергію, то комутатор перестає працювати, однак його можна «оживити» за допомогою джерела безперебійного живлення та акумулятору.

PON-підключення
Технологія Passive Optical Network (PON) створена для того, аби проводити інтернет-кабель провайдери до квартир без комутаторів: окремий оптичний кабель треба провести у квартиру, купити абонетський термінал, що вміє конвертувати «оптику» у «кручу пару», і забезпечити резервне живлення терміналу. Однак PON-підключення — це не гарантія постійного живлення для обладнання самого провайдера.
Портативні 4G-роутери (модеми)
Такі пристрої дозволяють роздавати інтернет одного з мобільних операторів протягом кількох годин за допомогою вбудованого акумулятора, який час від часу треба заряджати від розетки чи повербанка.
ADSL-інтернет від Укртелеком
Асиметрична цифрова абонентська лінія (ADSL) дає можливість передавати інтернет-сигнал без проміжних пристроїв за допомогою мідної телефонної лінії як і у квартирах, так і в приватних будинках, оскільки фактично всі найважливіші інтернет-вузли Укртелекому обладнані резервними джерелами живлення.
Для підключення ADSL ще потрібно забезпечити резервне джерело живлення для маршрутизатора з DSL-роз’ємом.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии